6 Eleganckich Zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą

Upewnij się, że twoje zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą są unikalne i niepowtarzalne. Ceremonia pierwszej komunii jest katolicką, luterańską i protestancką tradycją religijną, kiedy dziecko otrzymuje swoją pierwszą najświętszą Eucharystię. Ogólnie rzecz biorąc, te dzieci mają od siedmiu do ośmiu lat w chwili otrzymania pierwszego Święta.

Pierwsza Komunia Święta – Jakie Zaproszenia?

Pierwsza Komunia Święta zasługuje, a na pewno powinna, być celebrowana w wyjątkowym stylu, dlatego niektóre komunijne sklepy internetowe, takie jak zlotyaniol.pl, oferują szeroki wybór stylowych, modnych i popularnych zaproszeń komunijnych. Ich całkowicie wyjątkowe, świeże, nowoczesne, drukowane i spersonalizowane zaproszenia i karty komunijne, próbki pokazane poniżej, z pewnością przyczynią się do unikalnej celebracji pierwszej komunii świętej.

Pierwsza komunia święta jest jedną z najstarszych i najdłużej trwających tradycji chrześcijańskiego kościoła. Za każdym razem, gdy bierze się chleb i wino, jest to „na pamiątkę” ostatniego posiłku paschalnego, jaki Jezus podzielił ze Swymi naśladowcami. We wczesnych dniach kościół przywracał tę ceremonię po tym, jak Jezus wstąpił do nieba po swojej śmierci i zmartwychwstaniu. Już w początkach II wieku wspominano o pierwszej komunii w Didache, który zawiera instrukcje dotyczące chrztu religijnego i innych obrzędów. W tych tradycjach zapisano że kiedy ktoś, a szczególnie dziecko, ma pierwszą komunię, jest to szczególna okazja i którą zdecydowanie powinno się obchodzić z rodziną i przyjaciółmi. Ze względu na znaczenie, większość rodziców wyśle ​​gustowne i świąteczne, spersonalizowane zaproszenie komunijne, które uczyni pierwszą Komunię bardzo doniosłą okazją.

Jaki Sklep z Zaproszeniami Na Pierwszą Komunię Świętą?

Internetowe sklepy komunijne oferują duży zbiór zaproszeń komunijnych w odpowiednich kolorach zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców. Wiele z nich jest zaprojektowanych z różańcem, lub krzyżem które podkreślają to ważne duchowe wydarzenie w życiu dziecka. Poniżej przykładowe zaproszenia na pierwszą komunię przygotowane przez sklep Złotyanioł.pl:

zaproszenie na komunie vintage lace

zaproszenie na komunie vintage lace

ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia

ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia

ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Konwalie

ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Konwalie

Wspaniałym pomysłem są też personalizowane zaproszenia na pierwszą komunię, poniżej przykładowe zaproszenia od sklepu komunijnego www.zlotyaniol.pl:

ZAPROSZENIE na komunie personalizowane Srebrna Hostia

ZAPROSZENIE na komunie personalizowane Srebrna Hostia

ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO

ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO

ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Vintage Lace

ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Vintage Lace

Ceremonia pierwszej Komunii Świętej odbywa się w kościele, zazwyczaj z kilkorgiem dzieci otrzymujących w tym samym czasie pierwszą Komunię. Rytuał ceremonii rozpoczął się we wczesnym okresie funkcjonowania kościoła, aby upamiętnić ofiarę i nauki Jezusa, a symbolami tej ceremonii są Eucharystia, krzyże i różańce. Różańce i modlitewniki są często przekazywane jako prezenty dla dzieci. Rzeczywista ceremonia jest zwykle dość formalna: chłopcy w garniturach i dziewczęta w białych sukienkach.

Zwyczajem jest, aby dzieci pozowały do ​​portretów Świętej Pierwszej Komunii przed ceremonią, nosząc specjalną komunijną sukienkę lub garnitur. Po ceremonii I komunii często towarzyszy uroczystość, która jest odpowiednia dla tego kamienia milowego, zwykle komunijny obiad rodzinny w restauracji, lub poczęstunek organizowany przez rodziców w domu rodzinnym. W końcu to religijne wydarzenie jest doniosłą okazją w życiu religijnym małego dziecka.

Całkowicie wyjątkowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą składają się na symbole ceremonii: krzyże; różańce; i Eucharystię w projektach złożonych z miękkich kolorów różowego, niebieskiego, zielonego, złotego i fioletowego. Dodaj zdjęcie do swoich kart z zaproszeniem na zdjęcie, które z biegiem lat zyskało na popularności, ponieważ prezentuje portret dziecka i jest idealną pamiątką. Te naprawdę zachęcające projekty zaproszeń z kielichami, eleganckimi krzyżami, delikatnymi gołębiami i innymi religijnymi obrazami, które spasują do zaproszeń na pierwszą komunię.

Zaproszenia pokazane powyżej pochodzą ze sklepu komunijnego Złotyanioł.pl:

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,110,13237,zaproszenie_komunijne_scrap_rekodzielo_personalizacja_.htm
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,110,13115,zaproszenie_komunijne_personalizowane_vintage_lace_koperta_z_wnetrzem_naklejka_.htm
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,110,13237,zaproszenie_komunijne_scrap_rekodzielo_personalizacja_.htm
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,110,13130,zaproszenie_komunijne_personalizowane_srebrna_hostia_koperta_z_wnetrzem_naklejka_.htm
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,11685,zaproszenia_komunijne_srebrna_hostia_10szt.htm
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12802,zaproszenia_komunijne_kolekcja_konwalie_lux_10szt.htm
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12881,zaproszenia_komunijne_vintage_lace_10szt.htm

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz