Zaproszenia na Komunię dla chłopca 2020

Zaproszenia na Komunię dla chłopca powinny być oczywiście bardzo eleganckie i dostosowane do okazji. Warto jednak postawić na typowo chłopięcą kolorystykę, czyli wszelkie odcienie granatu, błękitu czy srebrna. Jakie zaproszenia wybrać dla synka na Komunię 2020? Zapraszamy do czytania!

Zaproszenia komunijne dla chłopca granatowe z kwiatami

Granatowe zaproszenia dekorowane białymi kwiatami są modną propozycją na aktualny sezon. Wykonano je w formie otwieranej, z grubego papieru wysokiej jakości. Zaproszenia posiadają elegancki tekst, w którym należy uzupełnić niezbędne informacje. Granatowa okładka idealnie pasuje na uroczystość komunijną chłopca. Białe kwiaty na ciemnym tle nadają całości lekkości i delikatności. W komplecie znajdują się także dopasowane białe koperty. Zaproszenia pakowane są i sprzedawane po 10 sztuk.

Piękne granatowe zaproszenia na Komunię dla chłopca
Piękne granatowe zaproszenia na Komunię dla chłopca

Jak zaprosić gości na Komunię chłopca? Piękne zaproszenia z pastelowym kościółkiem

Jeśli zależy Wam na tym, by zaproszenia dla synka były bardzo delikatne i pastelowe warto zdecydować się na kwiatową wersję z kościołem i wizerunkiem chłopca. Ta propozycja spodoba się wszystkim, którzy lubią nieprzeładowane zdobienia. Delikatne kwiaty zdobią nie tylko okładkę, ale też wnętrze zaproszenia, które posiada tekst do wypisania. Koperty dołączone do zestawu pięknie dopełniają całość.

Zaproszenia dla chłopca z motywem kościółka
Zaproszenia dla chłopca z motywem kościółka

Niebieskie zaproszenia na Komunię chłopca

Niebieskie zaproszenia z kwiatami są także dobrym wyborem. Oryginalny wzór zachwyci gości, dzięki czemu poczują się wyróżnieni i zaproszeni w bardzo elegancki sposób. Grafika prezentuje się naprawdę ładnie i pięknie wyróżnia się spośród pozostałych wzorów. To nieco delikatniejsza opcja, jeśli nie chcecie cięższego granatowe wariantu.

Niebieskie zaproszenia na Komunię dla chłopca
Niebieskie zaproszenia na Komunię dla chłopca

Srebrne zaproszenia komunijne

Srebrne zaproszenia komunijne także są dobrą opcją. Zaproszenia wyglądają bardzo elegancko, a umieszczone na nich wzory takie jak Hostia czy krzyżyk wspaniale podkreślają charakter przyjęcia komunijnego. Zdecydowanym bestsellerem są białe zaproszenia dekorowane na środku nadrukiem srebrnej Hostii, ale pięknie prezentują się także zaproszenia ze srebrnym ornamentem lub krzyżykiem i wstążką.

Zaproszenia komunijne ze srebrna Hostią
Propozycja na Komunię ze srebrna Hostią

Zaproszenia na Komunię z zielonym akcentem

Zaproszenia dekorowane roślinnymi elementami i botanicznymi grafikami to obecnie jedne z popularniejszych. Modne wzory z eukaliptusem wyglądają bardzo elegancko, a motyw konwalii świetnie pasuje na przyjęcia w jasnozielonej kolorystyce. Tegorocznym hitem są także personalizowane zaproszenia z nadrukiem zielonych kwiatów i krzyża.

Pomysł na zielone zaproszenia z eukaliptusem
Pomysł na zielone zaproszenia z eukaliptusem
Botaniczne zaproszenia na Komunię dla chłopca z motywem krzyża
Botaniczne zaproszenia na Komunię dla chłopca z motywem krzyża

Piękne zaproszenia na Komunię dla chłopca znajdziecie w sklepie komunijnym ZlotyAniol.pl Zapraszam serdecznie!

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz