Zaproszenia na chrzest 2018 – Inspiracje!

Kilka dni temu na łamach bloga sklepu komunijnego ZłotyAnioł.pl pojawił się wpis dotyczące zaproszeń na chrzest. Jako że komunie świętą mamy już za sobą, a wiosna i lato to pory roku w których rodzi się dużo dzieci, nadszedł czas na chrzciny i związane z tym sakramentem organizowanie przyjęć dla rodziny i najbliższych znajomych. Artykuł o którym mówimy nosi tytuł „Zaproszenia na Chrzest, które wzruszą Twoich bliskich!”. Sklep komunijny ZłotyAnioł.pl (również sklep z dekoracjami na chrzciny) postanowił pokazać nam kilka przykładów przepięknych zaproszeń na chrzest święty. Gorąco zachęcamy do lektury całego wpisu, a poniżej prezentujemy najciekawsze fragmenty.

Na początku pragniemy pogratulować Wam nowego, wspaniałego życia, które pojawiło się w rodzinie. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Wasze maleństwo w zdrowiu może się rozwijać i przeżywać coraz to nowsze, piękne chwile. Jednym z nich jest dostąpienie sakramentu Chrztu Świętego. Jest to pierwszy sakrament, który pozwala zmyć grzech pierworodny. Ceremonia stanowi też okazję do wspólnego celebrowania cudu, jakim jest rozpoczęcie życia nowego członka rodziny. Towarzysząca temu atmosfera szczęścia i miłości gwarantuje niesamowite wspomnienia. W sklepie zlotyaniol.pl znajdziecie wspaniałe zaproszenia, które pozwolą w godny i nietuzinkowy sposób zaprosić rodzinę, przyjaciół, znajomych – wszystkich tych, bez których przyjecie z tej okazji, byłoby niekompletne. Wśród bogatego asortymentu, jakim dysponuje nasz sklep internetowy, możemy zaoferować Wam zarówno zaproszenia personalizowane, jak i te neutralne. Barwy, w których wykonane są zaproszenia na Chrzest Święty, występują w neutralnej bieli, różu dla dziewczynek oraz niebieskim dla chłopców.

Zaproszenie na chrzest Błękitny wózeczek (dla chłopca)

Zaproszenie na chrzest Błekitny Wózeczek

Wspaniałe motywy zdobnicze pozwolą na odpowiednią i spójną aranżację zarówno samego zaproszenia, jak i całego przyjęcia. Style nawiązują do niewinności i czystości dziecka, wspaniałego daru, jaki dane Wam jest doznać.

Zaproszenie na chrzest Różowy Wózeczek

Zaproszenie na chrzest Różowy Wózeczek

Wymienić tutaj należy personalizowane zaproszenie na Chrzest Święty z motywem różowego wózeczka. Wspaniale będzie harmonizować z wszystkimi dodatkami na przyjęcie dla Waszych kochanych córeczek. Równie piękne i oryginalne są zaproszenie personalizowane z niebieskim wózeczkiem- podkreślające to, że wychowujecie dzielnego i uroczego chłopca. Proponujemy również zaproszenia przygotowane z myślą o tym wyjątkowym dniu z motywem wózeczka. W tym przypadku również różowy kolor rezerwujemy dla małych kobietek, natomiast niebieski dedykowany jest dla chłopaków – łobuziaków 🙂 Zaproszenia z wizerunkiem uroczego cherubinka w towarzystwie małych gwiazdek to kolejna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty przez sklep zlotyaniol.pl Urocze i słodkie świetnie sprawdzą się podczas zapraszania gości na święto Twojego maluszka. Wspomniane wcześniej zaproszenia z motywem przewodnim różowego lub niebieskiego wózeczka dostępne są bez personalizacji, lecz równie wzruszające i pomysłowe. Pragniemy także przedstawić zaproszenia utrzymane w luksusowej kolorystyce bieli i złota. Przedstawiają one wizerunek gołąbka, znaku pokoju, jedności i wszechogarniającej miłości.

W trosce o wasz komfort i podkreślenie wagi udziału ojca i matki chrzestnej chcemy Wam dostarczyć zaproszenia przeznaczone specjalnie dla nich. Śliczne tłoczenia przedstawiające wyrafinowane ornamenty zachwycą i poruszą osoby, które będą pełnić szczególną funkcję nie tylko w tym dniu, ale też opiekować się Waszą pociechą przez całe dzieciństwo i służyć radą także w dorosłym życiu. Wszystkie proponowane przez nas zaproszenia są bardzo stylowe, na uwagę zasługuje te ze złotą karafką na wodę święconą i bukietem kwiatów – jest to kwintesencja delikatności i czułości, jaką darzy się dziecko. Delikatne i łagodne zarazem zaproszenia na Chrzest Święty z symbolem wózeczka w kolorystyce szaro – niebieskiej cudownie podkreśla charakter przyjęcia i zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Chcemy Wam przedstawić także misternie wykonane zaproszenie ze słodkimi zdobieniami i białym gołąbkiem stworzone na przyjęcie z udziałem dziewczynki. Zachwyca swoim wyczuciem i dbałością o nawet najmniejszy detal. Zaproszenie z wizerunkiem małego bobasa rozczuli każdego zaproszonego i jest cudownie rozkoszne – musicie je mieć! Ostatnia propozycja, która Was zachwyci to białe zaproszenie ze złotymi zdobieniami, które sprawiają, że całość jest elegancka i finezyjna. Trudny wybór? Niezdecydowanym przychodzimy z pomocą 🙂 Poniżej znajdziecie dokładne opisy naszego asortymentu, tak by wybrać te odpowiednie dla Waszych szczególnych gości. Zachęcamy do lektury!

Cała treść artykułu jest dostępna na blogu sklepu ZłotyAnioł.pl

Polecamy!

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz