Zaproszenia komunijne 2020 najpiękniejsze wzory

Zaproszenia komunijne to jeden z pierwszych dodatków, na który decydujemy się organizując przyjęcie komunijne. Na rynku dostępnych jest wiele wzorów i motywów zaproszeń na komunię. Przedstawimy te najpopularniejsze i najmodniejsze na sezon 2020. Przeczytajcie!

Zaproszenia na Komunię Świętą w stylu botanicznym

Styl botaniczny na zaproszeniach komunijnych jest obecnym trendem. W stylu botanicznym królują zielone dodatki, rośliny i kwiaty, które stanowiły inspirację do stworzenia zaproszenia komunijnego Wianuszek z konwalii. Są piękną propozycją zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Świeże i naturalne propozycje takie jak nowoczesne z Gałązką Eukaliptusa inspirowane są naturą. Biało-zielona kolorystyka oraz dedykacja oczarują najbliższych. W konwencje stylu botanicznego wpisują się piękne Delikatne Kwiaty i Świeżość Kwiatów. Wyjątkowe zaproszenia z delikatnym kwiatowym motywem pozwolą w piękny sposób zaprosić Waszych bliskich. Zaproszenia w stylu botanicznym prezentują się efektownie i świeżo. Pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić Waszych bliskich na piękną uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Zaproszenia komunijne z eukaliptusem
Zaproszenia z eukaliptusem
Propozycja z botanicznym kwiatowym motywem
Propozycja z botanicznym kwiatowym motywem

Motywy kwiatowe na zaproszeniach komunijnych

Najpopularniejszym motywem na Komunię dla dziewczynek są niezmiennie kwiaty. Zaproszenia komunijne dla dziewczynki Różowe z subtelnym motywem kwiatowej gałązki oraz zaproszenia komunijne Kwiatowy Wieniec to piękne propozycje na wykorzystanie motywu kwiatowego. Efektownie prezentować się będą także zaproszenia komunijne malarskie piwonie. Inspirację do stworzenia zaproszeń komunijnych Świeże Dalie były przepiękne różowe kwiaty dalii. Przepiękne zaproszenia komunijne zdobione wiankiem z romantycznych kwiatów dalii prezentują się wyjątkowo elegancko. Kwiaty wiśni oraz Róże także stały się inspiracją podczas tworzenia zaproszeń komunijnych Kwiat Wiśni i Subtelny Róż. Zaproszenia z motywem kwiatów prezentują się cudownie, gdyż zachwycają gości swoją delikatnością. Kwiatową propozycją dla chłopców są zaproszenia komunijne dla chłopca Niebieskie, które wykonane są w odcieniach niebieskiego i szarości. Zaproszenia te prezentują się bardzo nowocześnie i elegancko.

Propozycja z kwiatami dla dziewczynki
Propozycja z kwiatami dla dziewczynki

Piękne zaproszenia z motywem Hostii

Hostia także jest popularnym motywem. Eleganckie zaproszenia z kolekcji IHS Exclusive w srebrnym lub złotym kolorze prezentują się niezwykle efektownie. Piękny pomysł wykonany w odcieniach bieli i srebra lub złota wspaniale sprawdzą się na uroczystości komunijnej, ponieważ idealnie podkreśla charakter przyjęcia. Wyjątkowy motyw Hostii prezentuje się pięknie i ekskluzywnie i podkreślają komunijny charakter. Zaproszenia komunijne złoty kielich w kolorach bieli i złota to bardzo piękna propozycja na Komunię. Elegancka grafika Hostii nawiązuje do religijnego charakteru wydarzenia Pierwszej Komunii Świętej.

Zaproszenia z Hostią
Wariant z Hostią

Zaproszenia na Komunię Świętą z chłopcem i dziewczynką

Ciekawą propozycją na kartki są zaproszenia z grafikami chłopca i dziewczynki. Zaproszenia z wizerunkiem klęczącej dziewczynki to piękne i urocze propozycje dla córeczki, dlatego że są delikatne i pastelowe. Z myślą o chłopcach powstały zaproszenia komunijne Pastelowy Kościół z chłopcem i Chłopiec. Zaproszenia posiadają urocze grafiki w odcieniach różu dla dziewczynek i błękitu dla chłopców. Eleganckie gałązki kwiatów lub eukaliptusa prezentują się wyjątkowo pięknie.

Piękne zaproszenia komunijne na Komunię 2020 znajdziecie w sklepie ZlotyAniol.pl

Zobacz także najpiękniejsze serwetki komunijne

Dodaj komentarz