Wizytówki komunijne z nadrukiem nazwisk gości

Wizytówki komunijne to bardzo często wykorzystywany element wśród dekoracji stołu na przyjęciu komunijnym. Nie tylko są praktyczne, gdyż pozwalają gościom odnaleźć swoje miejsce przy stole, ale też bardzo dekoracyjne. Ogromny wybór wzorów graficznych utrzymanych w typowo komunijnej kolorystyce, z pięknymi eleganckimi zdobieniami pozwala na dopasowanie wizytówek do motywu przewodniego Komunii dziecka.

Jedne z bardziej popularnych wizytówek komunijnych mają kształt złożonych na pół kartoników. Z jednej strony pojawia się zazwyczaj duży komunijny symbol czy przyjemna dla oka grafika, z drugiej zaś znajduje się miejsce na nazwisko gościa. Często wypisywanie wizytówek jest jednak bardzo pracochłonne i czasochłonne, gdyż staramy się to zrobić z jak największą starannością. Jeżeli nie potraficie kaligrafować wypisywanie komunijnych wizytówek może stać się prawdziwą udręką.

W takiej sytuacji świetnym wyborem mogą okazać się wizytówki komunijne z nadrukiem nazwisk gości. Przygotowana przez nas lista gości jest drukowana na kartonikach, dzięki czemu wygląda schludnie, a wszystkie litery mają ten sam rozmiar. Bogactwo czcionek i piękne grafiki powodują, że wizytówki personalizowane z roku na rok są wybierane coraz częściej.

Najpopularniejsze zdobienia na wizytówkach to typowe komunijne symbole, takie jak hostia, kielich, chleb. Równie często pojawiają się także motywy kwiatowe. Lilie, konwalie czy piwonie to wspaniały wybór. Do wizytówek z tym motywem możemy dopasować żywe kwiaty i pozostałe dodatki, co pozwoli stworzyć spójną kompozycję na komunijnym stole. Zobaczcie, jak pięknie prezentują się gotowe wizytówki i ile ciekawych wzorów można wybrać na Komunię dziecka:

wizytówki komunijne wizytówki komunijne (1) wizytówki komunijne (2) wizytówki komunijne (3) wizytówki komunijne (4) wizytówki komunijne (5)

Dodaj komentarz