Sklep Komunijny ZlotyAniol.pl w Wiadomościach!

Dziś w magazynie Kartuzy.info pojawił się artykuł pod tytułem „Zadbaj o odpowiednią oprawę uroczystości komunijnej. Znaczenie dekoracji komunijnych” który został napisany przy pomocy sklepu komunijnego zlotyaniol.pl. Artykuł zawiera bardzo dużo pomocnych porad na temat organizacji pierwszej komunii świętej w sezonie 2018 (pierwsze komunie już na niewiele ponad miesiąc!). Dlatego jeżeli organizacja przyjęcia komunijnego jest dopiero przed tobą, lub jeżeli będziesz przygotowywać kolejną komunię, artykuł opublikowany w wiadomościach kartuzy.info będzie doskonałą pomocą i źródłem inspiracji.

Poniżej prezentujemy wybrane fragmenty, które naszym zdaniem wnoszą dużo wartości ale i tak polecamy przeczytanie całego artykułu. Od czego zacząć przygotowanie pierwszej komunii?

 

Jednym z pierwszych dodatków jakie wybieramy na przyjęcie komunijne są piękne i eleganckie zaproszenia.

Największym powodzeniem cieszą się personalizowane zaproszenia komunijne, na których możemy umieścić nazwiska zapraszanych gości, imię dziecka oraz wszelkie niezbędne informacje.

Zaproszenia komunijne ręcznie wykonywane z największą precyzją oczarują gości komunijnych. Najpopularniejsze motywy to zaproszenia komunijne z Hostią czy zaproszenia zdobione delikatnymi kwiatami.

W przygotowaniach do przyjęcia komunijnego warto zwrócić uwagę na to, by wybrać spójne i pasujące do siebie dodatki. Obecnie w trendach jest wybór jednolitego motywu przewodniego, który fantastycznie będzie prezentował się na stole komunijnym i w dekoracjach pomieszczenia.

 

Tak, zaproszenia komunijne są pierwszym elementem przyjęcia komunijnego o którym musicie pomyśleć. Wygląd zaproszeń jest bardzo ważny i powinien pasować do reszty dekoracji komunijnych.

 

Do przyjęcia komunijnego należy odpowiednio przygotować również dziecko, nie tylko duchowo.

Dziewczynka powinna mieć na głowie wianek komunijny. W tym roku polecamy świeże i naturalne wianki komunijne o bardzo niewinnym wydźwięku. Delikatne białe kwiaty, odrobina różu i zielone akcenty sprawiają, że tego typu wianki cieszą się ogromną popularnością. Dodatkowa dekoracja w postaci lekkich wstążek czy kokardy z tyłu wzbogaca wianek i pięknie go wykańcza.

Oczywistym jest że do przyjęcia komunijnego trzeba także przygotować dziecko. Zarówno mentalnie jak i wizualnie. Dziecko musi wyglądać w ten dzień wyjątkowo, aby zapamiętało ten jeden jedyny dzień w życiu jak najdłużej (oraz zapamiętało jako wspaniały dzień!). Każdy z nas wspomina swoją komunię pozytywnie, każdy z nas był odświętnie ubrany i każdy z nas czuł tą podniosłą atmosferę. Oczywiście, każdy z nas cieszył się na prezenty, które są bardzo ważne i przyjemne.

Polecamy lekturę całego artykułu ponieważ zawiera bardzo dużo cennych informacji, i pomoże wam zaplanować przepiękne przyjęcie komunijne. Zapraszamy do lektury!

 

 

 

Dodaj komentarz