Pudełeczka w kształcie alb – pomysł na upominki dla gości komunijnych

Upominki dla gości komunijnych nie muszą być okazałe i kosztować fortuny. Powinniśmy zdecydować się na niewielki drobiazg, który pozwoli w efektowny sposób podziękować gościom i wyrazić wdzięczność za przybycie. Najczęściej wybierane podziękowania dla gości to słodkie czekoladki i migdały w lukrze, drobne figurki aniołków czy pudełeczka o ciekawych kształtach.

Warto zdecydować się na oryginalny upominek, który jednocześnie idealnie wpisze się w charakter uroczystości. Właśnie takie są urocze pudełeczka w kształcie alby. Wykonane z grubego papieru, zdobione złoceniami i z przepięknym sznureczkiem do przewiązania wyglądają jak prawdziwe alby. Pudełeczka pakowane są po 10 sztuk, a łatwość ich składania powoduje, że nadają się idealnie na prezenciki dla gości.

W środku pudełeczek zmieszczą się czekoladki komunijne, migdały w lukrze, cukierki czy inne wybrane przez Was smakołyki. Takie pudełeczka ustawione przy nakryciach gości lub wręczone przez dziecko osobiście na pewno ich zachwycą i będą wspaniałą pamiątką.

pudeleczka-komunijne-alba

Dodaj komentarz