Pudełeczka na podziękowania komunijne

Jak podziękować gościom komunijnym?

Pudełeczka na upominki na Komunię są chętnie wybieraną opcją. Coraz częściej spotyka się na wszelkich imprezach okolicznościowych małe upominki dla gości. Podziękowanie im za przybycie i okazaną pomoc w tak uroczy sposób jest niezwykle atrakcyjne i coraz bardziej popularne. Świetnym pomysłem będzie, by pięknie zapakować Wasze upominki w ozdobne pudełka. Na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej Waszego dziecka świetnie sprawdzą się pudełka w kształcie alby, serduszka, aniołka lub klasyczne w eleganckim wydaniu. Świetnie podkreślają charakter uroczystości i pięknie prezentują się na komunijnym stole wśród pozostałych dekoracji stołu.  

Pudełeczka na upominki w kształcie alby – hit tego sezonu

Jednym z najbardziej popularnych motywów komunijnych jest z pewnością alba. Idealnie podkreśla charakter uroczystości i jest cudowna symboliką tak ważnego wydarzenia. Całość prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Biało-złota kolorystyka pudełka sprawia, że świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon komunijny 2020. Pudełeczko dekorowane jest wstążeczką, pięknie je podkreślając. Do środka możecie wrzucić wiele drobnych słodyczy jak czekoladki, migdały w lukrze lub krówki. Obdarowani goście z pewnością będą zadowoleni i zaskoczeni tak uroczym upominkiem. Ozdoba idealnie podkreśli pozostałe dekoracje, świetnie wpisując się w klimat uroczystości.  

Podziękowania dla gości komunijnych w kształcie alby
Podziękowania dla gości komunijnych w kształcie alby

Eleganckie pudełeczka w kształcie aniołka

Chcąc wręczyć urocze upominki dla Waszych gości, w podziękowaniu za przyjście na Komunię oraz okazaną pomoc i miłość, warto zastanowić się nad pudełeczkiem w kształcie aniołka. Prezentuje się niezwykle uroczo i subtelnie. Biała postać aniołka, przewiązana białą wstążką idealnie nada się na uroczystość Komunii Świętej. Kolorystyka jest symbolem czystości i wiary, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych wyborów na tę okazję. Pudełko na upominki dla najbliższych pomieści w sobie wiele słodkości i mini gadżety. Takie pakuneczki możecie umieścić przy nakryciach gości, dzięki czemu wzbogacą dodatkowo dekoracje stołu komunijnego lub wręczyć najbliższym osobiście.

Pudełeczka aniołek - wersja uniwersalna
Pudełeczka aniołek – wersja uniwersalna
Podziękowania w kształcie aniołka - propozycja z imieniem dziecka
Podziękowania w kształcie aniołka – propozycja z imieniem dziecka

Pudełeczka ze złotymi, metalicznymi elementami

Jeżeli podczas przygotowywania Waszego przyjęcia stawiacie na bardzo elegancki i stylowy wystrój, warto zastanowić się nad pudełeczkami w kwadratowym kształcie z ozdobnymi rantami. Dodatkowa grafika złotej hostii oraz napis “Dziękuję” świetnie podkreśla charakter uroczystości i znakomicie się prezentuje. Na ozdobnej naklejce widnieje również personalizacja imieniem dziecka oraz datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz upominek jest jeszcze bardziej atrakcyjny i oryginalny.

Przykład pudełeczek z metalicznymi elementami
Przykład pudełeczek z metalicznymi elementami

 

Pudełeczka serca z motywem Hostii

Jednym z najbardziej popularnych wariantów pudełeczek na upominki dla gości są te w kształcie serduszka. Na kartoniku znajduje się naklejka z grafiką srebrnej hostii oraz napis “Dziękuję”. Całość świetnie podkreśla charakter uroczystości i idealnie nada się jako upominek zarówno na Komunię chłopca, jak i dziewczynki. Dodatkowo zdobione jest satynową, białą wstążeczką, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjne i wyjątkowe. 

Pudełeczka serca ze srebrną Hostią
Pudełeczka serca ze srebrną Hostią

Przeczytaj również nasz post o tym, jak podziękować gościom na Chrzcie dziecka

Natalia Anders

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz