Piękne podziękowania dla Chrzestnych na Komunię

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków to jedne z najważniejszych upominków na Komunię. W życiu Waszego dziecka występuje kilka ważnych osób, które pomagają Wam w opiece nad nim. Jednymi z najistotniejszych są Rodzice Chrzestni. Podczas przygotowań i w samym dniu Komunii Świętej służą pomocą i radą. Warto jest więc podziękować im za okazaną miłość w bardzo uroczy i elegancki sposób. Najlepszym rozwiązaniem będą zdecydowanie wszelkiego rodzaju upominki z pamiątkowym charakterem jak pudełko ze słodkościami lub figurką nawiązującą do duchowej części przyjęcia. Obdarowani Chrzestni na pewno będą zadowoleni z tak pięknego upominku.  

Pudełka ze słodkim wnętrzem

Wszyscy na pewno się zgodzą, że najlepsze prezenty to te od serca, które chwytają za serce i żołądek. Jeżeli właśnie taki efekt jest dla was najbardziej pożądany to proponujemy wybór jasnych skrzyneczek, w których znajdziecie słodkie niespodzianki.

Świetnym rozwiązaniem jest skrzyneczka, w której znajdują się dwie przegródki. W środku są pięknie ułożone czekoladki z belgijskiej czekolady, zapakowane w białe etykiety z grafiką serduszka oraz pozłacana figurka kobiety z dzieckiem. Piękna dedykacja stanowi cudowna pamiątkę, a możliwość personalizacji bardzo uatrakcyjnia całość.

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych z czekoladkami i wizerunkiem Chrzestnej
Piękne podziękowanie dla Chrzestnych z czekoladkami i wizerunkiem Chrzestnej

Fajnym pomysłem będzie również pudełko, w którym znajdziecie same czekoladki, zapakowane w papier zdobiony srebrnym motywem. Taki prezent świetnie sprawdzi się w przypadku Komunii dziewczynki i chłopca. Piękna grafika srebrnej koronki na karcie z podziękowaniami prezentuje się bardzo świeżo i lekko. 

Podziękowanie w skrzyneczce ze słodkimi czekoladkami
Podziękowanie w skrzyneczce ze słodkimi czekoladkami

Słodkim upominkiem będzie również bombonierka, w której znajdziecie przepyszne krówki. Całość utrzymana jest w rustykalnym i eko stylu. Brązowe pudełko, naturalny sznurek i grafika ślicznego aniołka pięknie się ze sobą komponują. Cudowny tekst podziękowań wraz z personalizacją uświetnia upominek.

Bombonierka z krówkami i motywem aniołka
Bombonierka z krówkami i motywem aniołka

Wyjątkowe podziękowania dla Chrzestnych z pamiątkowym charakterem

Jeżeli uważacie, że na przyjęciu komunijnym jest już wystarczająco dużo słodyczy i wolicie wręczyć, Rodzicom Chrzestnym w podziękowaniu, jedynie upominek o wartości sentymentalnej, to również mamy kilka propozycji.

Przedmiotem idealnie oddającym charakter uroczystości, będzie z pewnością pudełeczko z perłową dziesiątką różańca. Prezentuje się on bardzo elegancko i bogato. Dodatkowe podziękowanie znajdujące się w środku na pewno zachwyci Chrzestnych Waszego dziecka.

Podziękowanie dla Chrzestnych z dziesiątką różańca
Podziękowanie dla Chrzestnych z dziesiątką różańca

Bardzo ciekawym pomysłem jest również pudełko, w którym znajduje się figurka słomkowego aniołka. Świetnie oddaje charakter uroczystości i może stać się wspaniałą pamiątka na lata. Sama figurka jest bardzo atrakcyjnym upominkiem, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. 

Podziękowanie dla Chrzestnych z aniołkiem słomkowym
Podziękowanie dla Chrzestnych z aniołkiem słomkowym

Bardzo popularne jest podziękowanie w dekorowanej tubie. Wiele motywów ściśle związanych z uroczystością Komunii Świętej prezentuje się bardzo klasycznie. W środku znajduje się tekst podziękowania z piękną grafiką do wyboru, tak by odpowiadała pozostałym elementom dekoracji Waszego przyjęcia. W ten sposób tworzycie spójną całość, która zachwyci zaproszonych gości.  

Przeczytaj również 10 najmodniejszych propozycji, jak udekorować stół komunijny

Anna Piet

Dodaj komentarz