Ozdoby na tort komunijny. Jak udekorować tort?

Ozdoby na tort komunijny są niezwykle ważnym elementem wypieku. Dużo osób zastanawia się jaki tort komunijny dla chłopca, jaki dla dziewczynki. Jedną z najbardziej popularnych form jest tort komunijny księga. Wariant ten jest bardzo często spotykany i z pewnością  będzie strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na klasyczną wersję tortu okrągłego lub kwadratowego. Najbardziej atrakcyjnymi dekoracjami na tort są zdecydowanie opłatki i toppery, które samodzielnie możecie umieścić na Waszym wypieku, bez większych problemów. Personalizacja sprawia, że dodatki są bardzo oryginalne i unikatowe. 

Tort komunijny w kształcie księgi wykorzystujący opłatek na tort z imieniem
Tort komunijny w kształcie księgi wykorzystujący opłatek na tort z imieniem

Piękna ozdoba na tort – opłatek na tort komunijny

Jeżeli zdecydowaliście się na najpopularniejszą formę wypieku, to świetnym dodatkiem będzie opłatek na tort komunijny księga. Tort przygotowany na taki wzór może wydawać się trudny do dekoracji, wszystko jednak da się w bardzo prosty sposób rozwiązać. Wystarczy, że zaopatrzcie się w prostokątny opłatek. Jest to ozdoba niezwykle prosta w aplikacji, dzięki czemu nie powinna nikomu sprawić problemu. Na opłatku znajduje się grafika kielicha i hostii oraz fotografia dziecka. Dzięki tak pełnej personalizacji, Wasz tort będzie bardzo oryginalny i unikatowy. 

Do klasycznej wersji okrągłego wypieku polecamy zdecydować się na opłatek na tort komunijny z imieniem dziecka i piękną grafiką. Na opłatku widnieje grafika kielicha i hostii, co świetnie podkreśla charakter uroczystości. Opłatek posiada również personalizację imieniem dziecka i datą wydarzenia. 

Opłatek na tort komunijny z imieniem i motywem kielicha
Opłatek na tort komunijny z imieniem i motywem kielicha
Opłatek na tort komunijny z imieniem i srebrną Hostią
Dekoracja na tort komunijny z imieniem i srebrną Hostią

Opłatek na tort komunijny ze zdjęciem dziecka również cieszy się dużą popularnością. Dzięki temu nawet zwykły, klasyczny tort będzie się prezentował bardzo wyjątkowo. Na dekoracji znajduje się piękny napis oraz personalizacja. 

Opłatek na tort na Komunię ze zdjęciem
Pomysł na dekorację tortu na Komunię ze zdjęciem

Pomysł na dekorację tortu – topper na tort komunijny

Nieco łatwiejszą w aplikacji formą dekoracji na tort komunijny jest z pewnością topper drewniany lub kartonowy. W zależności od motywu przewodniego  możecie dopasować odpowiednią wersję do Waszego przyjęcia.

Najbardziej uniwersalną wersją będzie drewniany topper na tort komunijny, który przedstawia napis „Pierwsza Komunia Święta”. Dodatkowo posiada grafikę hostii, co jeszcze bardziej podkreśla charakter dodatku. Umieszczony jest na dwóch, drewnianych pikach, dzięki czemu jest niezwykle łatwy w umieszczeniu na torcie.

Drewniany topper na tort komunijny IHS
Drewniany topper na tort komunijny IHS
Topper Pierwsza Komunia drewniany
Topper na tort komunijny Pierwsza Komunia drewniany

Jeżeli chcecie dopasować topper do motywu Waszego przyjęcia, świetnym pomysłem będzie zdecydowanie się na kartonową wersją, która posiada określoną grafikę. Dzięki temu możecie wszystkie elementy dekoracyjne dobrać w bardzo spójny sposób. Utrzymując się w najnowszych trendach, hitem sezonu 2020 będzie topper z kolekcji Eukaliptus. Motywy roślinne, botaniczne pojawiają się coraz częściej, zyskując rzesze fanów. Na topperze widnieje grafika gałązki eukaliptusa oraz personalizacja imieniem dziecka i datą uroczystości. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie, świetnie wpisując się w najnowsze trendy. 

Personalizowana ozdoba na tort komunijny
Personalizowana ozdoba na tort komunijny

Ozdoby na tort komunijny gdzie kupić?

Jeżeli szukacie pięknych dekoracji na tort na Komunię serdecznie zapraszamy do sklepu ZlotyAniol.pl, gdzie znajdziecie najpiękniejsze ozdoby na tort komunijny.

POLECAMY DO PRZECZYTANIA

Polecamy także nasz wpis Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Katarzyna Betańska

Dodaj komentarz