Opaski komunijne na 2017 rok – nowe, piękne wzory

Piękne i bogato zdobione opaski komunijne mogą stać się wspaniałą alternatywą dla wianka komunijnego nie tylko w dniu Pierwszej Komunii, ale też podczas całego Białego Tygodnia. Opaski komunijne rewelacyjnie komponują się z każdą fryzurą: idealnie sprawdzają się w przypadku rozpuszczonych włosów, koczka czy fantazyjnego upięcia.

Jakie cechy powinna spełniać doskonała opaska komunijna, będąca w tegorocznych trendach? Główne cechy to dziewczęcość i delikatność, często z wykorzystaniem naturalnych elementów. Opaski komunijne powinny być ozdobne, lecz jednocześnie dość niewinne i świeże, dzięki czemu pięknie wyglądają na każdej fryzurze.

Bardzo modne w 2017 roku będą opaski komunijne w kolorze białym, dekorowane białymi różyczkami lub kwiatami z perełkowymi środkami. Często wykorzystywane zdobienia to także woalki ze sztywnego tiulu, które wzmacniają efekt dekoracyjny.

wianek4b wianek9 wianek2 wianek4 wianek7 wianek6 wianek8

 

Drugi trend to opaski komunijne z wykorzystaniem zielonych i różowych elementów. Zielone listki czy jasnoróżowe kwiatuszki ożywiają opaskę i powodują, że prezentuje się niezwykle świeżo i naturalnie.

wianek5 wianek1wianek3

Czy trendy na 2017 rok przypadły Wam do gustu? Która z opasek jest Waszą faworytką?

Dodaj komentarz