Jak pięknie ułożyć serwetki na Komunię? Ażurowe obrączki na serwetki.

Serwetki na Komunię to dodatek, który powinien znaleźć się na stole. Są nie tylko bardzo praktyczne, ale oprócz swojej podstawowej funkcji są też bardzo dekoracyjne i nadają eleganckiego charakteru. Jak ładnie ułożyć serwetki na Komunię?

Idealnym dodatkiem są piękne obrączki na serwetki komunijne. Jedne z najmodniejszych to te z ażurowymi wycięciami. Lekko i delikatnie prezentuje się kształt motyla. Serwetniki z ażurowymi motylami idealnie sprawdzą się na jasnych serwetkach z dodatkiem żółci czy zieleni np. z motywem kwiatów lilii.

10783_0 10783_4

Bardzo eleganckie są natomiast serwetniki z hostią. Warto zastosować je na serwetkach ze złotymi zdobieniami.

11580_1 11580_0

Tegoroczną nowością są serwetniki w kształcie aniołków. To chyba najciekawsza propozycja, jeżeli przygotowujemy przyjęcie komunijne z  motywem przewodnim dla dziewczynki lub chłopca. W zależności od tego, jaką serwetkę wybierzemy, będą się inaczej prezentować. Na różowej serwetce wyglądają uroczo i słodko, natomiast na niebieskiej typowo chłopięco.

11791_1 11791_0

Obrączki na serwetki to świetna i łatwa opcja, by ładnie ułożyć serwetki na Komunii. Który z nich przypadł Wam najbardziej do gustu?

Piękne obrączki na serwetki komunijne znaleźć można w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<

Dodaj komentarz