Dekoracje na Chrzest dziewczynki – jakie wybrać?

Chrzest Święty jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu Waszej córeczki. Z pewnością chcecie, by wszystko prezentowało się bardzo uroczo i subtelnie. Idealnym wyborem będzie zdecydowanie się na wszelkie dekoracje na Chrzest dziewczynki w delikatnej różowo-białej kolorystyce. Dodatkowe elementy graficzne w postaci drobnych kwiatów lub wzorów ściśle związanych z motywem dziecka. W ten sposób stworzycie dekoracje, które pięknie będą się prezentować i idealnie podkreślą charakter uroczystości.

Różowe dekoracje na Chrzest z aniołkiem
Dekoracje na Chrzest dziewczynki z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych na każdym przyjęciu są zaproszenia. Jest to pierwszy aspekt dekoracyjny, z jakim mają styczność Wasi najbliżsi. Tak ważne jest więc, by zaproszenia na Chrzest idealnie współgrały z pozostałymi dekoracjami na przyjęciu. Najlepszą propozycją będą z pewnością zaproszenia z kolekcji Różowy Wózek. Całość prezentuje się niezwykle subtelnie i delikatnie, dzięki czemu idealnie nadaje się na Chrzest dziewczynki. Zaproszenia personalizowane na Chrzest są niezwykle atrakcyjną wersją. Na białych kartach widnieje grafika wózeczka w różowym kolorze i otoczeniu kwiatów. Wewnątrz umieszczamy tekst przesłany przez Was, z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przyjęcia. Do kompletu otrzymujecie koperty z dekoracyjnym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia ich.

Zaproszenia na Chrzciny dla dziewczynki
Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest

Dekoracje wnętrza na Chrzest dla dziewczynki

Kolejnym ważnym aspektem dekoracyjnym na przyjęciu z okazji Chrztu Waszej córeczki są z pewnością dekoracje wnętrza. Pięknie zamykają całość dekoracji tworzą piękne tło pod wszelkie pamiątkowe zdjęcia.

Świetnym pomysłem i największym klasykiem są zdecydowanie balony na Chrzest. Możecie zdecydować się na klasyczne, lateksowe lub foliowe, które cieszą się coraz większa popularnością. W zależności od Waszego zamysłu wybierzcie odpowiedni kolor, mając w głowie, że aktualnie najmodniejsze są balony transparentne i foliowe w kształcie napisu “girl” lub imienia dziecka.

Różowe balony na Chrzest dziewczynki
Różowy zestaw dekoracji na Chrzest dziewczynki

Świetnym elementem dekoracyjnym do pomieszczenia może być również plakat personalizowany lub kakemono, które świetnie podkreślą charakter uroczystości. Spójna grafika przejawiająca się na wszystkich dekoracjach spaja je w jedną, piękną całość.

Efektowna dekoracja na Chrzest dziewczynki
Kakemono z imieniem dziecka i grafiką różowych kwiatów

Najmodniejsze dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki

Jako dekoracje stołu najlepiej sprawdzą się papierowe serwetki w pięknej kolorystyce i wzorach. Najlepszym wyborem będą różowe serwetki ze złotym napisem “Chrzest Święty”. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy i świetnie komponują się z pozostałymi elementami z kolekcji.

Serwetki na Chrzest dziewczynki
Różowe serwetki ze złotym napisem Chrzest Święty

Warto zaopatrzyć się również w kolorowe konfetti, które stworzy piękne tło pod wszelkie dekoracje. Idealnym dopełnieniem konfetti będzie dekoracyjny bieżnik w formie białej koronki. Będzie się pięknie wyróżniał wśród różowych dekoracji i nadawał świeżego klimatu.

Bieżnik z imieniem dziecka na Chrzest
Bieżnik personalizowany na Chrzest dziewczynki

Świetnym pomysłem będzie również stworzenie pięknych aranżacji ze świeżych kwiatów i świec. Nadacie w ten sposób przyjęciu magicznego, rodzinnego klimatu, który wzbogaci Waszą imprezę. Całość będzie się pięknie prezentować i z pewnością zaskoczy wszystkich gości.

Natalia Kajmak

Przeczytaj również Jak podziękować gościom na Chrzcie dziecka?

Dodaj komentarz