Dekoracje komunijne z eukaliptusem

Dekoracje komunijne to niezwykle ważny element do przygotowanie przed uroczystością. Musicie zadbać o zaproszenia, podziękowania dla gości, dekoracje stołu i wnętrza. Może być to dosyć trudny proces, by skomplementować wszystko w jednej stylistyce. Warto więc zdecydować się na kolekcję Eukaliptus. Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne elementy, które potrzebujecie do stworzenia wyjątkowego przyjęcia. Botaniczne wzory pojawiają się coraz częściej wśród najnowszych trendów na sezon 2020. Dekoracje na Komunię w takim stylu będą więc bardzo pożądane i atrakcyjne. 

Pomysł na dekoracje stołu komunijnego, który wykorzystuje motyw eukaliptusa
Pomysł na dekoracje stołu komunijnego, który wykorzystuje motyw eukaliptusa

Zaproszenia na Komunię 

Jednym z pierwszych elementów, które należy przygotować, są zaproszenia. Warto zadbać, by współgrały z motywem przewodnim przyjęcia, ponieważ jest to pierwsza część dekoracji, z którą spotykają się Wasi najbliżsi. Zaproszenia do wypisania z kolekcji Eukaliptus prezentują się bardzo świeżo i nowocześnie. Główną grafiką jest gałązka eukaliptusa w połączeniu ze złotą hostią. Całość świetnie podkreśla charakter uroczystości i pięknie komponuje się z pozostałymi elementami z kolekcji. 

Zaproszenia komunijne z eukaliptusem
Zaproszenia komunijne z eukaliptusem

Podziękowania dla gości 

Bardzo miłym gestem będzie podziękowanie Waszym gościom za przybycie na przyjęcie i okazaną miłość, wsparcie. świetnym sposobem na to będzie zaopatrzenie się w słodycze, które na pewno wywołają uśmiech na twarzach Waszych najbliższych. Jako podziękowania dla gości komunijnych idealnie sprawdzą się krówki lub czekoladki. Owinięte są w dekoracyjne papierki z etykietą posiadająca grafikę przewodnią kolekcji. Warto zaopatrzyć się również  w pudełeczka na upominki. Możecie włożyć do środka drobny gadżet lub słodkości. Wybierając spośród pięknych kształtów i wzorów, stworzycie wyjątkową dekorację stołu, która wzbogaci Wasze przyjęcie. 

Czekoladki komunijne z eukaliptusem na podziękowania
Czekoladki komunijne z eukaliptusem na podziękowania
Krówki na Komunię ze zdjęciem dziecka
Krówki na Komunię ze zdjęciem dziecka
Pudełeczka na podziękowania komunijne
Pudełeczka na podziękowania komunijne

Dekoracje komunijne stołu

Przy uroczystym stole spędzacie najwięcej czasu podczas takiego przyjęcia. Warto więc zadbać, by wszystko pięknie się prezentowało i świetnie ze sobą współgrało. Istotnym elementem jest, by stworzyć odpowiednie tło pod wszelkie aranżacje z kwiatów i świec oraz pozostałe ozdoby. W tej roli świetnie sprawdzi się bieżnik dekoracyjny z personalizacją. Motyw gałązki eukaliptusa oraz hostii pojawiają się na całej długości, dzięki czemu bieżnik pięknie się prezentuje. Warto zaopatrzyć się również w tabliczkę na stół, która pomoże w organizacji i uporządkowaniu przyjęcia. Po przyjęciu może stać się wyjątkową pamiątką. 

Dekoracja stołu na Komunię tabliczka z imieniem
Dekoracja stołu na Komunię tabliczka z imieniem
Bieżnik komunijny z imieniem dziecka
Bieżnik komunijny z imieniem dziecka

Dekoracje komunijne na tort

Jeżeli zdecydowaliście się na przygotowanie tortu samodzielnie, możecie potrzebować małej pomocy w ozdobieniu go. Znakomitym rozwiązaniem będzie wybór kartonowego toppera z personalizacją imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu drobnego dodatkowi, Wasz tort zostanie cudownie przystrojony. Minimalistyczna forma i bardzo eleganckie wykończenie sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjny dodatek, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Tort udekorowany w taki sposób na pewno zostanie zapamiętany przez wszystkich gości na długi czas.

Topper na tort komunijny z imieniem
Topper na tort komunijny z imieniem

Dodaj komentarz