„Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka w 2016 roku” KONKURS CZĘŚĆ I

Tegoroczny konkurs o nazwie „Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka w 2016 roku” przedstawiający piękne komunijne dekoracje i dodatki zyskał naprawdę ogromną popularność. Ku naszej uciesze nadesłaliście mnóstwo przepięknych zdjęć, a wybór zwycięzców okazał się niezwykle trudny. W najbliższym czasie będziemy publikować najpiękniejsze propozycje, które są fantastyczną inspiracją.

Dzisiejszy wpis został przygotowany dzięki Pani Monice i aranżacji komunijnej w biało-zielonej kolorystyce 🙂 Motyw przewodni wszystkich dekoracji to konwalie, a całość utrzymana jest w bardzo naturalnym i świeżym klimacie.

Na stole został umieszczony elegancki biały obrus, a głównym elementem są serwetki komunijne z konwaliami i kielichem. Serwetki komunijne zostały ułożone w eleganckie wachlarze i umieszczone na talerzach gości. Serwetkom współgrają wysokie wazony z bezbarwnego szkła wypełnione kompozycjami z żywych pachnących konwalii. Na ścianie został zawieszony baner komunijny z konwaliami i napisem I Komunia Święta, który prezentuje się bardzo efektownie.

Cała kompozycja wygląda wyjątkowo  – świeżo, elegancko i pięknie.

Dekoracje komunijne z motywem konwalii znaleźć można w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<

monika-szalkowska

monika-szalkowska-3

monika-szalkowska-1

monika-szalkowska-2

Dodaj komentarz