Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka KONKURS CZ. XIX

Każdy szczegół jest ważny w aranżacji stołu na komunijne przyjęcie. Oprócz podstawowych rzeczy jak serwetki komunijne i podkładki warto zadbać też o swoich gości i przygotować dla nich miłą niespodziankę. Zaprezentujemy Wam pomysł Pani Anny, która oprócz podarku dla gości wykorzystała do ozdoby urocze aniołki.

Podziękowanie dla gości zostały piękne zapakowane w pudełeczko w kształcie krzesełka, które może również posłużyć jako praktyczny wizytownik. Do ozdoby stołu Pani Anna wykorzystała bieżnik z organzy Złota Hostia oraz alabastrowego aniołka ze złotymi skrzydełkami. Tradycyjnie pod każdy talerz położona została złota podkładka. Aniołek znalazł zastosowanie również w dekoracji tortu. Dzięki temu elementowi prezentuje się on bardzo oryginalnie, również za sprawą połączonych ze sobą odcieni bieli i błękitu.

Anielskie dekoracje są wdzięcznym pomysłem na dekorację stołu podczas komunijnego przyjęcia. W naszej ofercie mamy wiele wzorów, które na pewno Ci się spodobają. Zainspiruj się tym pomysłem i śledź naszą stronę internetową!

anna mitkoanna mitko (1)

Dodaj komentarz