Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka KONKURS CZ. X

Żadne przyjęcie, na którym ważną rolę odgrywają dzieci, nie może się obejść bez balonów. Na przyjęciu komunijnym u Pani Anny podstawą dekoracji są właśnie balony. Balony komunijne z motywem Złotej Hostii oraz te ze Złotym Kielichem są idealne na tę okazję.

Oprócz balonów oczywiście główna uwaga skupia się wokół stołu. Jego przystrojenie to kwestia kilku dodatków: bieżnik dekoracyjny z Konwalią i Hostią, serwetki komunijne z kielichem w połączeniu z serwetkami tłoczonymi oraz serwetnik z hostią to podstawowe elementy, które muszą znaleźć się w tej dekoracji. Stół ozdobić możesz również płatkami róż i dodatkowo położyć na nim świece pieńkową na ozdobnej ażurowej podstawce. Dla gości miłym gestem będą ciasteczka z wróżbą – każde z nich przyniesie dobre wiadomości. Ostatnim dodatkiem jest baner dekoracyjny, który możesz zawiesić w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Balonowe dodatki to świetny pomysł na dekorację wnętrza. Dzieci będą miały dodatkową atrakcję a Ty będziesz zadowolona z tego, że udało Ci się tak pięknie przystroić swój dom.

anna odrowska (4)anna odrowska (4)

anna odrowska

anna odrowska (1)

anna odrowska (2)

anna odrowska (3)

anna odrowska (4)

 

 

Dodaj komentarz