Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka KONKURS cz. VII

Maj to okres kwitnących konwalii, zieleni i słońca. Dlaczego by nie wykorzystać tej kolorystyki do dekoracji komunijnego stołu? Jest to bardzo wdzięczny pomysł, gdyż taka kompozycja prezentuje się jednocześnie uroczo i elegancko. W takim właśnie stylu komunijny stół udekorowała Pani Ewelina- kolejna laureatka naszego konkursu.

Podstawą dekoracji są dodatki z kolekcji Konwalie. Piękną świecę Gałązka Konwalii postawiono na ażurowej podstawce – razem wyglądają naprawdę efektownie. Pod wazonik z żywymi kwiatami

położono serwetki komunijne Gałązki Konwalii. Kolejnym dodatkiem z kolekcji Konwalie jest personalizowana tabliczka na stolik w ramce. Postawiony obok koszyczek rattanowy o zielonym wnętrzu dopełnia całości dekoracji. Zamiast tradycyjnych wazoników z kwiatami można wykorzystać szklane łabędzie, które naprawdę są zachwycające. Upominki dla gości spakowane zostały w pudełeczko w kształcie alby z bilecikiem personalizowanym. Taki prezencik to bardzo miła niespodzianka dla Twoich gości i na pewno zostanie przez nich zapamiętana.

Kolekcja Konwalie to propozycja dla Pań, które preferują stonowane dodatki i chcą zrobić przyjęcie w wiosennym stylu. Wybór takich dekoracji sprawi, że całość wygląda lekko i naprawdę efektownie.

wicenbach wicenbach (1) wicenbach (2) wicenbach (3)

Dodaj komentarz