Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka KONKURS CZ. VI

Wielkimi krokami zbliża się okres komunijny. Zapewne część z Was we własnym zakresie będzie dekorować salę bądź komunijny stół. Aby pomóc Wam w tym niełatwym zadaniu mamy dla Was garść inspiracji.

Pani Bogumiła jest laureatką naszego konkursu. Dzięki dekoracjom ze sklepu zlotyaniol.pl jej stół wyglądał bardzo okazale. Motywem przewodnim tej dekoracji jest biało-złota kolorystyka. Na białym obrusie położony został bieżnik organza złote kwiaty, który w połączeniu z girlandami z pereł i perełek w złotym kolorze i bezbarwnymi diamencikami pięknie się komponuje na stole. Pani Bogumiła wykorzystała również nasze bestsellerowe produkty – serwetki komunijne Złoty Kielich a także czekoladki z kolekcji Hostia podarowane gościom. Kieliszki zostały przystrojone uroczymi ażurowymi motylkami. Dodatkowo nad stołami zawieszono kulę puszystą bibułową w kolorze białym. Taka dekoracja jest dość praktyczna, gdyż samą kulę możesz wykorzystać nawet po przyjęciu komunijnym.

Mamy nadzieję, że część z tych dekoracji wykorzystasz do dekoracji Twojego stołu. Jeśli natomiast poszukujesz więcej pomysłów koniecznie zajrzyj na naszą stronę i śledź naszego bloga!

bogumiła kowal bogumiła kowal (1) bogumiła kowal (2) bogumiła kowal (3) bogumiła kowal (4)

Dodaj komentarz