Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka KONKURS CZ. V

Pierwsza komunia święta jednoznacznie kojarzy się z dwoma kolorami – białym i złotym. Jest to najczęściej wykorzystywane połączenie kolorów przy dekorowaniu komunijnego stołu. Wystarczy dobrać odpowiednie akcesoria w tych kolorach a dekoracja stworzy się sama.

Tę zasadę zastosowała Pani Arleta, która przy pomocy paru produktów pięknie i nowocześnie ozdobiła komunijny stół. Głównym akcentem stołu są złote podkładki pod talerze, które idealnie komponują się z metalicznymi złotymi serwetkami. Pani Arleta doskonale zdaje sobie sprawę, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego też serwetki umieszczone są w uroczym serwetniku z zamyślonym aniołkiem. Nie zapomniano również o gościach. Otrzymali oni słodkie upominki zapakowane w pudełeczka w kształcie serca z imieniem dziecka przewiązane złotą kokardką. Wszystkie dodatki doskonale się uzupełniają i tworzą przepiękną dekorację.

Całość dopełniają delikatny bieżnik ze wzorem w złote kwiaty i kremowe szarfy na krzesła, które podkreślają kolorystykę wybranych dodatków. Czyż nie warto postawić na klasykę i cieszyć się tak pięknie udekorowanym stołem? Zdecydujcie same.

arleta meler arleta meler (1) arleta meler (2) arleta meler (3)

Dodaj komentarz