Dekoracje komunijne dla dziewczynki

Dekoracje komunijne na przyjęcie dla córeczki powinny być dziewczęce, lekkie, delikatne. Dlatego idealnym wyborem wydaje się kolor różowy, a także kwiatowe motywy. Pastelowe akcenty są zwiewne i nieprzytłaczające. W sklepie ZlotyAniol.pl przygotowaliśmy nową kolekcję dekoracji dla dziewczynki na Komunię 2020 dekorowaną motywem różowych gałązek. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak pięknie udekorować stół na uroczystość komunijną dziewczynki zapraszamy do czytania!

Jak udekorować stół na Komunię dziewczynki? Delikatne i dziewczęce dekoracje komunijne

Na stole komunijnym nie może zabraknąć podstawowych dekoracji. Muszą się na nim znaleźć serwetki komunijne (serdecznie polecamy urocze serwetki z motywem serduszek). Warto wykorzystać także różowy flizelinowy bieżnik, a na nim ułożyć białą delikatną koronkę. Obok talerzy gości mogą znaleźć się winietki z motywem graficznym i nadrukiem nazwisk, a w samym centrum dekoracyjna tabliczka na stół.

Różowe dekoracje komunijne dla dziewczynki
Różowe dekoracje komunijne dla dziewczynki

Niezbędne dekoracje komunijne – w co należy się zaopatrzyć?

Jednym z pierwszych akcesoriów, na jakie się decydujemy są przede wszystkim zaproszenia komunijne. Można zdecydować się na wysokiej jakości zaproszenia do wypisania bądź postawić na hit tego sezonu – zaproszenia spersonalizowane własnym tekstem, wszystkimi informacjami i nazwiskami gości. Zaproszenia zdobione delikatną różową gałązką są idealnym wyborem dla dziewczynki. Inne dekoracje komunijne, w które warto się zaopatrzyć to pamiątki. Jedną z piękniejszych pamiątek jest księga gości komunijnych czy księga pamiątkowa. Posiada aż 100 białych stron, które można zapełnić wpisami, życzeniami dla dziecka bądź wkleić na nich zdjęcia. To świetny wybór, by po latach przypomnieć sobie wspomnienia z tego dnia.

Zaproszenia komunijne dla córeczki z różowym akcentem
Zaproszenia komunijne dla córeczki z różowym akcentem
Księga gości komunijnych z imieniem dziecka
Księga gości komunijnych z imieniem dziecka

Jak podziękować gościom komunijnym?

Na przyjęcie komunijne dziewczynki warto wybrać słodkie, niepowtarzalne dodatki, dlatego serdecznie polecamy takie upominki jak miód w słoiczku, owocowe lizaki czy mleczne czekoladki z imieniem dziecka. Dobrym wyborem będą również pudełeczka w kształcie serca i aniołka, do których można włożyć słodkie drobiazgi. Tego typu podziękowania pięknie wyglądają ustawione przy talerzach gości.

Czekoladki komunijne z imieniem dziecka
Czekoladki komunijne z imieniem dziecka
Pudełeczka serca na komunijne cukierki
Pudełeczka serca na komunijne cukierki
Miód w personalizowanym słoiczku na podziękowania dla gości
Miód w personalizowanym słoiczku na podziękowania dla gości

Spójna aranżacja kluczem do zachwytu gości

Należy także pamiętać o tym, aby wszystkie dekoracje tworzyły spójną całość i pięknie się uzupełniały. Dlatego dobrze jest zdecydować się na jedną konkretną kolekcję dekoracji. Kolekcja Różowa Komunia dla dziewczynki ze sklepu ZlotyAniol.pl łączy w sobie wszystko, co polecane na Komunię 2020 córeczki. Są to delikatność, zwiewność i różowy kwiatowy akcent. Razem pozwoli Wam przygotować piękny stół komunijny i oczarować gości.

Przeczytaj również: Jak podziękować gościom komunijnym

Kaja Szmidt

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz