Dekoracje komunijne 2020 – wybierz swoją aranżację

Dekoracje komunijne 2020 pozwolą pięknie zadbać o oprawę przyjęcia komunijnego. Sprawią, że stół i pomieszczenie nabiorą konkretnego stylu. Warto jest wybrać jednolity motyw przyjęcia, czyli zdecydować o konkretnej kolorystyce czy nawet wspólnym motywie graficznym dla wszystkich elementów.

Dekoracje komunijne – trendy na sezon 2020

Wybierając ozdoby i akcesoria na Komunię dziecka należy kierować się przede wszystkim własnym gustem, wystrojem wnętrza, w którym odbywa się przyjęcie, ale też najnowszymi trendami. W tym temacie warto posłuchać eksperta. Zdecydowanym liderem w branży jest sklep komunijny ZlotyAniol.pl, który działa na rynku od prawie 12 lat. Pracownicy sklepu mają nie tylko doświadczenie w dobieraniu odpowiednich akcesoriów, ale też wyznaczają i proponują trendy na dany sezon.

Wybierz swoją aranżację na stół komunijny

Na Komunię 2020 polecane są przede wszystkim motywy botaniczne. Zielone gałązki są świeże, eleganckie i pięknie wyglądają w każdym wnętrzu. Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim eukaliptus czy konwalie, które wiodą prym na majowych uroczystościach. Nie mogło zabraknąć oczywiście symboli religijnych. Rekordy popularności wciąż biją dekoracje komunijne ze złotą lub srebrną Hostią, dlatego że podkreślają wagę i charakter przyjęcia. Na Komunię chłopca idealne będą dekoracje komunijne w odcieniach granatu lub błękitu, dekorowane motywem krzyżyka, Hostii czy kwiatami. Dla dziewczynki polecane są różowe dodatki. Prym wiodą kwiaty piwonii, dalie czy akcenty w stylu boho. Można zauważyć także modę na Komunie w rustykalnym stylu. W takich aranżacjach nie może zabraknąć naturalnych materiałów: drewna oraz juty. Sklep ZlotyAniol.pl w oparciu o zrealizowane aranżacje przygotował specjalne składanki z inspiracjami na Komunię, z których możecie skorzystać i dokładnie w ten sposób udekorować stół komunijny. Poniżej kilka z nich:

Zielone dekoracje na Komunię 2020 z kwiatowym motywem
Zielone dekoracje na Komunię z kwiatowym motywem
Srebrno-złote dekoracje komunijne 2020 chłopca i dziewczynki
Srebrno-złote dekoracje na Komunię chłopca i dziewczynki

Wszystkie inspiracje na dekoracje komunijne w domu znaleźć można w sklepie ZlotyAniol.pl

Przeczytaj również: 10 najmodniejszych propozycji, jak udekorować stół komunijny

Dominika Opalińska

Dodaj komentarz