Dekoracje komunijne 2020 styl rustykalny

Piękne dekoracje komunijne w rustykalnym stylu

W nowym sezonie 2020 powraca klasyka i prostota, do łask wracają naturalne elementy dekoracyjne. Królować będzie delikatna kolorystyka z nawiązaniami do roślinności i delikatności. Z pewnością warto zastanowić się nad przyjęciem urządzonym w tym stylu, jeżeli chcecie, aby Wasza uroczystość wyglądała modnie i zachwyciła wszystkich gości. Dekoracje komunijne w rustykalnym stylu są idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcecie urządzić przyjęcie w taki sposób. Jest charakterystyczną cechą jest naturalność i minimalizm. Kolorystyka kolekcji to brązy, beże i biel, które świetnie będą wyglądały przełamane złotem, naturalną zielenią. Całość dekoracji opiera się na białej koronce, ażurowych elementach, które najlepiej prezentują się z aranżacjami z żywych kwiatów. Wkomponowane do tego pięknie motywy związane z Pierwszą Komunią Świętą idealnie podkreślą charakter uroczystości. Ze względu na swoją uniwersalność, dekoracje świetnie sprawdzą się na Komunii zarówno chłopca, jak i dziewczynki. 

Dekoracje na Komunię w stylu rustykalnym
Dekoracje na Komunię w stylu rustykalnym
Czekoladka komunijna z imieniem dziecka
Czekoladka komunijna z imieniem dziecka

Na jakie dekoracje komunijne się zdecydować?

Zaproszenia komunijne personalizowane z kolekcji Rustykalnej to świetne rozwiązanie, gdy chcecie zorganizować nie przesadzone przyjęcie z delikatnymi dekoracjami i podkreśleniem jednego elementu. Zaproszenia są zawsze pierwszym przedsmakiem dla gości, którzy dzięki nim mogą poznać nieco Waszych dekoracji. Otrzymując takie zaproszenia, nie będą mieli wątpliwości, że uroczystość jest podniosła i elegancka. Same zaproszenia są wykonane z najwyższej jakości czerpanego papieru, na którym widnieje piękna grafika oraz napis. Karta utrzymana jest w delikatnych odcieniach brązu, z białymi elementami graficznymi w formie koronki oraz hostii. Z drugiej strony znajduje się tekst przesłany przez Was, ze wszystkimi informacjami na temat przyjęcia. Całość zamknięta jest w białej kopercie z odpowiadającym wnętrzem z grafiką hostii, zamykanej brązową naklejką. Po wręczeniu takiego zaproszenia z pewnością zachwycicie wszystkich gości.  

Zaproszenia komunijne personalizowane
Zaproszenia komunijne personalizowane

Ażurowe dodatki – elegancja, delikatność i subtelność

Największym bestsellerem w kolekcji są na pewno białe winietki z motywem ażurowego motyla. Wizytówki pozwalają w szybki i prosty sposób usadzić gości przy uroczystym stole, porządkując przyjęcie. Oszczędzacie czas i stres przed tak ważnym wydarzeniem w życiu Waszego dziecka. Same winietki prezentują się bardzo elegancko i delikatnie. Motyw motylka z pewnością sprawi, że całość dekoracji będzie bardzo lekka. Winietki również świetnie podkreślą aranżacje kwiatowe, znajdujące się na stole. W Waszej kwestii pozostaje jedynie wpisanie na wizytówki nazwisk gości.

Ażurowe motyle do dekoracji
Ażurowe motyle do dekoracji

Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii – księga wpisów gości

Pięknym dodatkiem do całości kolekcji będzie zdecydowanie Księga Pamiątkowa. Okładka wykonana w odcieniach brązu z elementami białej koronki pięknie się prezentuje, komponując do pozostałych dekoracji z kolekcji. W środku zaproszeni najbliżsi mogą wpisywać swoje życzenia dla komunijnego dziecka. Po uroczystości rodzice, uzupełniając je o pamiątkowe dekoracje, tworzą cudowna pamiątkę Pierwszej Komunii, dzięki czemu ten dzień zapadnie na długo w pamięci najbliższych. Dodatkowa personalizacja sprawia, że przedmiot jest jeszcze bardziej wyjątkowy i oryginalny.

Księga gości komunijnych z imieniem
Księga gości komunijnych z imieniem

Dodaj komentarz