czekoladki komunijne – słodkie podziękowanie dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości komunijnych to ważny element organizacji przyjęcia komunijnego. Możemy zdecydować się na trwałe upominki, takie jak komunijne aniołki z porcelany czy drewniane serduszka do samodzielnego ozdobienia. Świetnym pomysłem jest jednak wykorzystanie słodkich czekoladek jako podziękowanie komunijne.

Czekoladki są bardzo smaczne i słodkie, wykonane z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Dziecko może obdarować gości osobiście, ale takie czekoladki pięknie wyglądają również ułożone przy nakryciach gości. Można je również umieścić w specjalnie przystosowanych pudełeczkach lub w szklanych naczyniach do candy baru, tworząc oryginalny słodki barek na przyjęiu komunijnym dziecka.

Każda z czekoladek zdobiona jest oryginalnym, komunijnym motywem, takim jak lilie, konwalie czy piwonie. Można pokusić się o wybór bardziej uniwersalnego wzoru, np. hostii czy złotych ornamentów.  Czekoladki można dopasować do pozostałych komunijnych dekoracji.

Czekoladki podziękowania dla gości można zakupić w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<

czekoladka hostia czekoladka komunijna biała różaczekoladka lilieczekoladka piwoniaczekoladka konwalieczekoladka vintage

Dodaj komentarz