Ażurowe dekoracje na przyjęcie komunijne

Dekoracje na przyjęcie komunijne są bardzo ważny. Dbamy o to, by przygotowana przez nas aranżacja była spójna, posiadała ten sam motyw graficzny lub podobną kolorystykę. Dodatki sprawiają, że komunijny stół i pomieszczenie prezentuje się elegancko i zachwyca nie tylko nas, ale i zaproszonych gości.

Bardzo dobrym wyborem są ażurowe dekoracje na przyjęcie komunijne. Prezentują się delikatnie, lekko i są bardzo ozdobne. Można stworzyć z nich spójną kompozycję, która na stole będzie wyglądała wprost bajecznie. Ażurowe dodatki pięknie prezentują się w otoczeniu pudrowego różu, zobaczcie sami:

Wśród ażurowych dekoracji na pewno warto wyróżnić prześliczne ażurowe pudełeczka na upominki dla gości. Gruby perłowy papier i motyw przypominający ażurową hostię powoduje, ze jest to świetny wybór na prezenciki dla gości. Pudełeczka mają efektowny kształt, a w środku nich można umieścić słodkie migdały w lukrze, czekoladki komunijne czy inne drobiazgi.

ażurowe dekoracje na komunię (8)

Do kompletu idealnie pasują ażurowe wizytówki do samodzielnego wypisania. Dziecko może samodzielnie umieścić na nich nazwiska gości lub możecie zrobić to wspólnie. Wizytówki wypisane ozdobnym pismem nie tylko ułatwią rozsadzenie gości przy stole, ale też będą wspaniałą ozdobą. Gruby perłowy papier prezentuje się bardzo elegancko, a niespotykany motyw wygląda uroczo.

ażurowe dekoracje na komunię ażurowe dekoracje na komunię (1)

Idealnym uzupełnieniem są także ażurowe rozetki w dwóch rozmiarach do wyboru. Można je umieścić przy talerzach gości, ozdobić nimi serwetki czy kieliszki. Pomysłów na ich wykorzystanie jest naprawdę wiele, a dzięki nim stół komunijny nabiera wyjątkowego charakteru, a cała kompozycja pięknie się zamyka.

ażurowe dekoracje na komunię (5) ażurowe dekoracje na komunię (3) ażurowe dekoracje na komunię (2) ażurowe dekoracje na komunię (4)

Nad stołem świetnie sprawdzą się natomiast przestrzenne papierowe rozety, które możecie umieścić w grupach. Taka kompozycja przyciągnie wzrok i będzie prezentować się bardzo okazale. Wspaniały efekt osiągniecie niewielkim nakładem pracy.

ażurowe dekoracje na komunię (7)

Dodaj komentarz