Przyjęcie komunijne w biało-złotej kolorystyce

Dekoracje komunijne to bardzo ważny aspekt przygotowań całego przyjęcia komunijnego. Na rynku istnieje bogaty wybór dodatków i akcesoriów komunijnych, które można połączyć w piękne kompozycje. Ale na co się zdecydować wśród tak bogatej oferty?

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach na stołach komunijnych będzie królowało złoto. Kolorystyka złota prezentuje się bardzo elegancko, a przy tym łatwo można ją zestawić z wieloma elementami i świetnie sprawdza się w każdym wnętrzu. Warto jest zdecydować się na biało-złotą kolorystykę przyjęcia komunijnego i właśnie w tych odcieniach wybrać dodatki. Dekoracje stołu komunijnego, wnętrza, a także upominki dla gości komunijnych z motywem Złotej Hostii to świetny wybór na przyjęcie komunijne w 2016 roku. Do tego wystarczy dobrać delikatne kwiaty w jasnych, pastelowych odcieniach takie jak frezje, goździki, eustomy i lekką gipsówkę, a efekt na stole będzie rewelacyjny.

Polecam najnowszy KATALOG DEKORACJI KOMUNIJNYCH, a w nim pomysł na biało-złote przyjęcie komunijne. Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

lookbook_hostia

 

Dodaj komentarz